Blog motocyklowy

Blog motocyklowy to miejsce, w którym udostępniam porady dla motocyklistek i motocyklistów, zdjęcia i relacje z podróży (tych mniejszych i tych większych) oraz inne treści. Chciałabym, aby na blogu każdy znalazł coś dla siebie, bez względu na wiek, płeć czy ilość przejechanych kilometrów. Artykuły mają charakter przede wszystkim informacyjny oraz poradnikowy, ponieważ pragnę dzielić się z Wami wiedzą oraz doświadczeniem. Ważne, aby każdy kierowca wiedział, jak dbać o motocykl oraz bezpieczeństwo na drodze. Porady dla osób lubiących pogrzebać przy motorze pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Równie ciekawe mogą okazać się wspomnienia z trasy. Śledź naszą aktywność także na facebooku!

Najnowsze artykuły

Hollywood

Jakimi motocyklami jeżdżą największe gwiazdy z Hollywood?

Motocyklistki i Motocykliści z Hollywood! Poznaj motocykle największych filmowych gwiazd i celebrytów, takich jak Cher, Keanu Reeves czy Pink!

Brudny łańcuch motocyklowy

Czyszczenie, smarowanie i konserwacja łańcucha motocyklowego.

Konserwacja własnego motoru jest bardzo ważną częścią życia Motocyklistów. Zadbaj o łańcuch swojego motocyklu w domowych warunkach.

Motor offroadowy w śniegu zimą

Przechowywanie i jazda motocyklem w zimę - nie daj się zaskoczyć!

Motocykl zimą? Owszem, ale pod pewnymi warunkami. Podstawą jest odpowiedni strój, technika jazdy i jak zawsze czujność i ostrożność.

Duży i mały motocykl

Jak wybrać swój pierwszy motocykl?

Przygotowaliśmy garstkę porad dla osób, którzy szukają swojego pierwszego motocyklu. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze? Co jest jeszcze ważne oprócz pojemności i mocy silnika?

Odzież motocyklowa

Odzież motocyklowa - niezbędnik od głowy do stóp

Jakie elementy ubioru motocyklisty zwiększają bezpieczeństwo w razie wypadku? Czy posiadasz pełny ubiór na motor?

Żółte Kawasaki ER-6N

Kawasaki ER-6N. Wrażenia z jazdy po przejechaniu 2000 km.

Jazda na Kawasaki ER-6N 649cm3 z 2007 roku przez 2000km. Czy to przyjazny motocykl idealny na miasto i mniejsze podróże?

Kaski motocyklowe

Kaski motocyklowe – co należy o nich wiedzieć?

Jazda na motocyklu powinna być przyjemna, ale i bezpieczna. Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego kierowcy jednośladów były, są i będą kaski motocyklowe.

Gadżet motocyklowy

10 gadżetów na prezent dla motocyklisty

Prezent dla motocyklisty wcale nie musi być drogi, by cieszył i sprawdzał się w praktycznym zastosowaniu! Poznaj naszą listę proponowanych 10 gadżetów!

Marki motocykli

10 marek, które powinien znać każdy motocyklista

Poznaj marki motocykli, które w największym stopniu wpłynęły na świat motoryzacji albo... po prostu warto o nich wspomnieć!

Motor na kategorię B

Motor na kategorię B – co musisz o nim wiedzieć?

Skoro istnieje osobna kategoria prawa jazdy dla motocyklistów (A), skąd w Internecie tak wiele ofert zaczynających się od frazy „motor na kat b”?

rodzaje motocykli

Rodzaje motocykli – na jaki się zdecydować

Dziś na rynku można znaleźć wiele rodzajów motocykli, a w przypadku każdego z nich warto wskazać największe zalety i przyczyny popularności. Na jaki zdecydujesz się przy najbliższym zakupie...?

tylna opona motocyklowa

Wszystko, co musisz wiedzieć o wymianie opon motocyklowych

Podobnie jak w przypadku opon samochodowych, motocyklowe również zużywają się i psują, a wówczas wymagają naprawy...